fbpx

ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР
(Умови надання послуг)
ЗАГАЛЬНІ УМОВИ І ПОЛОЖЕННЯ КОРИСТУВАННЯ ПОСЛУГАМИ My Prof Way (редакція діє з 01.02.2019)

1. ВСТУП

Користування сайтом www.myprofway.com та іншими сайтами проекту (далі «Сайт»), а також користування продуктами та послугами, пропонованими на сайті (далі по тексту «Послуги» або «Сервіси», за винятком послуг, що надаються в рамках окремого письмового договору) регулюється умовами юридичної угоди (договору) між Вами (користувачем сайту) і нами – My Prof Way (далі по тексту «Адміністрацією сайту», «нами» або «ми»).

У цьому документі описані основні положення цього договору, а також викладені деякі його умови. Для послуг, що надаються на території України, під «My Prof Way» розуміється: ФОП «Скиба Олена Сергіївна» (реєстраційний номер 2829806367). Реквізити постачальника послуг будуть вказані в електронній квитанції, інвойсі платіжної системи або виставленому Вам рахунку. My Prof Way має ряд представників (агентів) на території країн СНД і в інших країнах. У деяких випадках, ці особи будуть діяти від імені My Prof Way.

Якщо з Вами не укладено іншого письмового договору або угоди, то Ваш договір з My Prof Way завжди буде включати в себе щонайменше ті умови та положення, які викладені в цьому документі (далі іменуються «Загальні умови»). Будь ласка, прочитайте ці Загальні Умови уважно. Крім Загальних умов, Ваш договір з My Prof Way, також включає Додаткові умови надання послуг, опубліковані безпосередньо на сторінці з описом продукту (послуги) або в юридичних повідомленнях, що діють стосовно Послуг (далі іменуються «Додаткові умови»). Загальні умови і Додаткові умови (далі іменуються «УМОВИ») утворюють юридично обов’язковий договір про надання Послуг і користування сайтом.

2. ПРИЙНЯТТЯ УМОВ

Для отримання можливості користування Послугами, Ви повинні прийняти Умови. До моменту прийняття Умов, користування Послугами My Prof Way забороняється.

Прийняти Умови можна за допомогою таких дій:
(А) вчиненням дії, що свідчить про прийняття Умов (натисканням на кнопку, проставленням галочки в чек-боксі або аналогічною дією) на сторінці замовлення послуги на сайті;
або
(Б) фактичним користуванням Послугами. У цьому випадку Ви погоджуєтеся з тим, що ми будемо розглядати факт використання Послуг, як прийняття Умов.

Користуючись сайтом або пропонованими на сайті послугами Ви приймаєте всі зазначені Умови. Якщо Ви не згідні з цими Загальними Умовами або Додатковими умовами, опублікованими на сайті – покиньте сайт і припиніть користуватись Послугами.

3. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ

Предметом договору є користування сайтом, а також Послугами, які ми пропонуємо на сайті www.myprofway.com та інших сайтах проекту My Prof Way.

Умови користування послугами і матеріалами сайту

Користувачем може бути будь-яка особа, яка приймає Умови і користується сайтом і Послугами. Для отримання платних послуг Ви повинні мати повну дієздатність і бути особою, яка досягла 18-річного віку.

Додаткові умови та положення

Оскільки ми надаємо багато різних послуг, для деяких з них можуть діяти додаткові умови використання та обмеження. Такі умови наведені у відповідних розділах сайту, на сторінках замовлення послуг («інформаційних продуктів») або в юридичних повідомленнях, що направляються Вам (далі «Додаткові умови»). Додаткові умови є частиною Вашого договору на надання послуг і користування сайтом, укладеного з нами. Ми залишаємо за собою право вводити додаткові умови користування сайтом і послугами, обов’язкові для виконання.

4. ВАРТІСТЬ ТА ОПИС ПОСЛУГ My Prof Way

Послуги та безкоштовні матеріали

Обсяг Послуг, доступних Вам, залежить від умов придбаного продукту і пакету послуг. Якщо Ви користуєтеся послугами або матеріалами, доступними у відкритих розділах сайту і поширюваними безкоштовно, Ви отримуєте тільки базову інформацію щодо необхідної тематики.

У разі придбання пакету платних послуг або бронювання участі у платному заході, Ви отримуєте розширену інформацію, а також доступ до платного контенту і платних сервісів сайту згідно оплаченого варіанту послуг. Ви можете придбати окремий продукт (пакет послуг) за одноразову плату, забронювати участь в заході з живою участю (оффлайн-тренінгу, семінарі) або ж оформити щомісячну передплату на Послуги.

Умови користування платною підпискою регулюються відповідними Додатковими умовами (Умовами підписки, опублікованими на сторінці продукту), які ви приймаєте в процесі оформлення передплати.

Будь ласка, зверніть увагу, що під деякими передплаченими пакетами послуг маються на увазі отримання доступу одразу до декількох сервісів і програм (курсів) навчання. Однак, якщо це не так, для отримання інформаційних матеріалів за додатковими програмами навчання Вам необхідно придбати такі Послуги окремо. Деякі програми навчання передбачають самостійну роботу та виконання певних завдань (домашніх завдань), що є частиною процесу надання послуг.

Ціни та вартість послуг

Вартість придбаних Вами інформаційних послуг (пакету послуг в рамках консультування, програми навчання, курсу або щомісячної підписки), може бути опублікована нами на сторінці продукту, на сайті або повинна бути вказана в письмовому юридичному повідомленні – повідомленні, направленому вам за адресою електронної пошти, вказаної під час реєстрації або оформлення замовлення на сайті.

5. КОРИСТУВАННЯ САЙТОМ І ЗАМОВЛЕННЯ ПОСЛУГ

Користуючись сайтом або Послугами, Ви приймаєте ці Загальні Умови та Положення, а також нашу Політику конфіденційності. Якщо Ви не згідні зі змістом зазначених документів, покиньте сайт і припиніть користування послугами.

Якщо Ви зареєструвалися на сайті або оформили замовлення на пропоновані на сайті послуги, або ж користуєтеся нашими послугами, Ви погоджуєтеся з тим, що ми можемо направляти Вам письмові повідомлення, рекламні розсилки, інформаційні повідомлення та інші матеріали за номером телефону та email, зазначеним при реєстрації . В окремих випадках, Ви можете, при необхідності, відмовитися від їх отримання.

Ви повинні дотримуватися усіх Умов та правил, з якими Вам буде запропоновано ознайомитися при оформленні замовлення або в процесі користування послугами, пропонованими на сайті. Ви погоджуєтеся з тим, що Ви не будете брати участі в діяльності, яка порушує функціонування сайту, Послуг або пов’язаних з ними серверів і мереж. Ви приймаєте на себе повну відповідальність за будь-які порушення Ваших зобов’язань, обумовлених в Умовах, а також за всі наслідки цих порушень.

6. ВИСНОВОК УГОДИ

Порядок формування та укладення відповідної угоди (договору) залежить від обраного Вами продукту (пакету послуг) і методу оплати, а також від того, оформляєте Ви замовлення на Послуги вперше або ж Ви вже маєте обліковий запис користувача на сайті.

Реєстрація на сайті, підписка на поштову розсилку, оформлення замовлення та оплата Послуг на сайті (введення Ваших платіжних реквізитів) неможливі без отримання Вашої попередньої згоди з цими Загальними Умовами та положеннями і нашою Політикою конфіденційності (без проставлення відмітки «Я прочитав (-ла) і приймаю Умови надання послуг і Політику конфіденційності» у відповідному чек-боксі, під формою збору даних.

Момент укладення договору

Відвідуючи сайт і користуючись безкоштовними матеріалами і послугами, розміщеними у відкритих розділах сайту, Ви укладаєте з нами Ліцензійну угоду на користування контентом.

Реєструючись на безкоштовний вебінар, консультацію або оформивши безкоштовну підписку на поштову розсилку, Ви укладаєте з нами договір про надання послуг. В такому випадку, Договір включає Загальні Умови та Додаткові Умови користування послугами.

У разі придбання передплаченого пакету послуг, Ви укладаєте з нами договір про надання послуг в момент натискання на кнопку «Взяти участь» або «Купити» (або інше аналогічне поле). В такому випадку, Договір включає Загальні Умови та Додаткові Умови користування послугами.

У разі купівлі квитків на заходи і програми з живою участю (форум, івент, оффлайн-тренінг, інтенсив, коучинг, семінар), Ви укладаєте з нами договір купівлі-продажу квитків на захід в момент натискання на кнопку «Взяти участь» або «Купити» (або інше аналогічне поле). В такому випадку, Договір включає Загальні Умови та Додаткові умови користування послугами.

В процесі оформлення щомісячної платної підписки на послуги, Ви укладаєте з нами договір про надання послуг в момент успішного введення платіжних реквізитів у фрейм платіжної системи. В такому випадку, Договір включає Загальні Умови та Додаткові умови-Умови підписки.

У разі оплати замовлення без використання систем прийому електронних платежів, Договір з вами вважається укладеним в момент оплати Вами виставленого нами рахунку (або електронного інвойсу).

Придбання декількох продуктів або додаткових послуг

Ви можете одночасно придбати і користуватися однією або декількома послугами, оплативши пакет послуг разово або оформивши щомісячну передплату.

Виправлення помилок введення

Реєструючись на нашому сайті або замовляючи послуги, Ви в будь-який момент можете перервати процес оформлення покупки і виправити помилки введення до моменту завершення процесу реєстрації або оформлення замовлення – оплати послуг, квитків або підписки. Ви також завжди можете зв’язатися з нами і повідомити про допущені помилки введення.

7. ТЕРМІНИ НАДАННЯ ПОСЛУГ

Разові послуги

Будь-які разові послуги / передплачені пакети послуг, які купуються на сайті, можуть бути запропоновані на певний період (мати фіксований термін надання послуг). В такому випадку, після закінчення зазначеного терміну, надання послуг припиниться автоматично, в момент закінчення зазначеного періоду надання послуг; дії з Вашого боку, спрямовані на припинення послуг, не потрібні.

Підписка

Підписки на наші послуги пропонуються з різними мінімальними термінами дії (мінімальний термін підписки) і автоматично продовжуються на такий же мінімальний термін підписки до того моменту, поки Ви або ми не скасуємо їх продовження. Щоб уникнути непорозумінь, будь ласка, зверніть увагу, що термін дії підписки визначається календарними днями, незалежно від того, використовували Ви послуги, на які підписані, чи ні.

Безстроковий доступ до контенту

Деякі пакети послуг передбачають надання користувачу доступу до певних матеріалів безстроково. В такому випадку, користувач отримує доступ до контенту без обмеження терміну.

8. УМОВИ БРОНЮВАННЯ (ПЕРЕДЗАМОВЛЕННЯ) ПОСЛУГ

Здійснюючи бронювання послуг, Ви оформляєте замовлення на продукти і послуги My Prof Way зі знижкою, за спеціальною ціною. Ви вносите вартість бронювання і отримуєте фіксовану ціну, діючу на момент оформлення бронювання. Залишок вартості послуг, Ви повинні внести протягом терміну,
зазначеного у пропозиції та опублікованого на сторінці продажу. Внесена Вами сума (вартість бронювання) вважається авансом і буде зарахована в рахунок оплати послуг. Якщо Ви повністю не оплатите заброньовані послуги в зазначений термін, ми повернемо Вам всі отримані кошти, але Ви втратите право придбати продукти і послуги за спеціальною ціною, і завжди можете придбати їх за
звичайною ціною, опублікованою на сайті. Якщо до моменту повної оплати, Ви встигли скористатися послугами (вже отримали доступ до одного чи декількох уроків), ми утримаємо з суми повернення вартість фактично наданих послуг, відповідно до нашої Політики повернення. Ви також можете використати внесену Вами суму для часткової оплати інших послуг My Prof Way, протягом 2 (двох) календарних місяців з дати внесення вартості броні, для цього зв’яжіться з нами за телефоном, зазначеним на сайті. Після закінчення двомісячного терміну з дати платежу, вартість бронювання не повертається.
Зверніть увагу, що під бронюванням розуміється замовлення мінімального пакету послуг або тарифного плану (найменшої вартості), але Ви завжди можете вибрати інший пакет послуг, за умови доплати різниці у вартості.

9. УМОВИ ОПЛАТИ

Списання коштів

У разі придбання пакету послуг або квитка на захід з живою участю на сайті, в момент оформлення замовлення (успішного введення платіжних реквізитів у фрейм платіжної системи) відбувається разове списання суми вартості замовлених послуг.
У разі оформлення відновлюваної підписки на послуги, в момент оформлення підписки (успішного введення платежів) відбувається прив’язка карти до екаунта користувача і кошти списуються з прив’язаної карти автоматично, за мінімальний термін підписки, на умовах передплати.
У разі автоматичного продовження підписки на послуги на новий період, кошти списуються як аванс, до моменту початку надання послуг у новому розрахунковому періоді.

Невиконання платіжних зобов’язань

Ми залишаємо за собою право пред’являти претензії з приводу порушення встановлених термінів оплати послуг. У разі неможливості списання грошових коштів з Вашої платіжної карти або чергового платежу, ми маємо право не починати надання Послуг або призупинити їх надання, до моменту їх належної оплати.

10. СПОСІБ ОПЛАТИ

Ви можете ознайомитися з доступними способами оплати наших послуг на сайті. У разі оплати послуг банківським переказом, ви зобов’язані повідомити про скоєний платіж та направити зображення документів, що підтверджують оплату послуг за адресою електронної пошти, вказаною на сайті. Ви розумієте, що оплачуючи послуги банківським переказом, Ви підтверджуєте Вашу згоду з Умовами надання послуг.

У разі сплати нами додаткових комісій або виникнення інших витрат внаслідок відхилення платежу з Вашої вини (наприклад, недостатньо коштів на карті; допустимий кредитний ліміт по карті вже вичерпано), ми залишаємо за собою право додатково списати з Вашої картки/рахунку суму фактично понесених нами витрат.

Ми зберігаємо за собою право, в будь-який момент, на свій розсуд, змінити спосіб оплати товару, що купується і/або відмовитися від пропонованого раніше способу оплати, запропонувавши альтернативні способи оплати.

11. ПОЛІТИКА ПОВЕРНЕННЯ І ПЕРЕНЕСЕННЯ ТЕРМІНІВ НАДАННЯ ПОСЛУГ

Політика відмови від послуг

Після оформлення замовлення та оплати, в кожному окремому випадку, Ви отримуєте право відмовитися від Послуг та отримати відшкодування коштів. 
Ви маєте право відмовитися від оплачених послуг, повідомивши нас про це у встановлені терміни. Від дати отримання нами запиту на повернення залежить можливість повернення коштів, а також сума утримань, пов’язаних з поверненням. 
Ви розумієте і погоджуєтеся з тим, що, якщо Ви вже почали користуватися послугами (отримали доступ до одного або кількох занять програми навчання або їх записів) протягом терміну відмови, ми утримаємо з внесеної Вами суми суму вартості фактично наданих послуг, на момент отримання запиту на повернення.

Політика відмови від онлайн-навчання

Ви маєте право відмовитися від онлайн-навчання протягом 14 (чотирнадцяти) календарних днів з дати оплати навчання. У разі раннього бронювання послуг або оплати навчання частинами, датою оформлення замовлення (датою оплати послуг) вважається дата здійснення Вами першого платежу. Для отримання повернення коштів зв’яжіться з нами та оформіть запит на повернення у встановленому порядку.
Оскільки деякі пакети послуг передбачають надання закритої інформації та доступу до цінного контенту, а також доступ до закритих чатів, співтовариств і груп, Ви розумієте, що в разі оформлення повернення після надання Вам подібної інформації та доступу до чатів, при поверненні, ми утримаємо з внесеної Вами суми не менше 50% (п’ятдесяти відсотків) вартості навчання, незалежно від кількості занять, до яких Ви отримали доступ.

Політика відмови від участі в офлайн-заходах

Якщо ми отримали запит на повернення:
(А) за 14 (чотирнадцять) і більше календарних днів до дати проведення заходу або майстер-класу, незалежно від причин відмови, – ми повернемо Вам всі отримані кошти (за вирахуванням комісій платіжних систем, пов’язаних з поверненням);
(Б) в період від 13 (тринадцяти) до 6 (шести) днів до дати проведення заходу або майстер-класу, незалежно від причин відмови – ми повертаємо отримані кошти, за утриманням 30% (тридцяти відсотків) від сплаченої суми;
(В) за 5 (п’ять) і менше календарних днів до дати проведення заходу, або ж в перший день заходу, ми повертаємо отримані кошти, за утриманням 50% (п’ятдесяти відсотків) від сплаченої суми;
(Г) в день, наступний за днем проведення заходу (першим днем заходу), або пізніше, ми не здійснюємо повернення. Вся сума авансу утримується в якості компенсації збитків, завданих односторонньою відмовою від договору.

Політика відмови від тестування і консультації

Ви маєте право відмовитися від проходження тестування та консультації до моменту отримання унікальної посилання-доступу для проходження тесту. У разі відправки нами Вам унікального посилання-доступу до тестування, послуга тестування вважається наданою, не залежно від того, входили Ви до системи чи ні. Для отримання повернення коштів зв’яжіться з нами та зробіть запит на повернення у встановленому порядку.

Оформлення повернення

Для відмови від послуг та оформлення повернення, напишіть нам за адресою info.myprofway@gmail.com або зверніться за телефоном, вказаним на сайті. Ми підтвердимо отримання запиту на повернення email-повідомленням за адресу, вказаною при оформленні замовлення.
Для оформлення повернення, обов’язково повідомте нам: ПІБ та email, зазначені при оформленні замовлення; назву Послуги (курсу, пакету послуг); дату замовлення; інформацію про платежі; причини відмови від послуг, а також іншу необхідну інформацію.
Ви розумієте, що, якщо Ви не надасте необхідну інформацію, ми маємо право відмовити Вам у поверненні і не розглядати Ваше звернення.

Наслідки відмови від послуг

Якщо Ви оформили запит на повернення в зазначений термін, ми повернемо вам кошти протягом 14 (чотирнадцяти) днів з дня отримання запиту.
Для повернення коштів ми скористаємося тим же способом платежу, який Ви використовували при оплаті послуг. Ми втримаємо з суми повернення всі додаткові комісії банків і платіжних систем, пов’язані з поверненням платежу.
Якщо Ви не користувалися послугами (не взяли участь у заході, що не подивилися доступні вам заняття, не отримали унікальне посилання-доступ до тестування) не з нашої вини або відмовилися від користування послугами з порушенням термінів та встановленого порядку, ми не відшкодовуємо Вам вартість таких послуг.

Особливі умови відмови і додаткові гарантії повернення

Ми безумовно залишаємо за собою право встановлювати інші правила відмови для окремих Послуг (програм навчання, продуктів, заходів з живою участю, вебінарів, інтенсивів, консультацій та ін.) або надавати Вам додаткові гарантії безумовного повернення, публікуючи особливі Умови відмови від послуг на сторінці продажу продукту.

Перенесення термінів надання Послуг

Не пізніше 2 (двох) місяців з дати оплати Послуг (здійснення першого платежу), Ви маєте право оформити запит на перенесення термінів надання Послуг на інші календарні дати і пройти навчання з наступним потоком курсу (на умовах аналогічного пакету послуг, еквівалентного придбаному за вартістю). В такому випадку, повернення грошових коштів не здійснюється, а ми повідомимо Вам нові можливі календарні дати навчання. Перенесення термінів надання Послуг можливе не більше одного разу.
Для дотримання встановленого терміну, вам достатньо повідомити нас в порядку, встановленому для оформлення запиту на повернення.
Ми безумовно зберігаємо за собою право встановлювати інші правила перенесення термінів надання послуг для окремих продуктів, публікуючи додаткові Умови перенесення на сторінці продукту.

Використання коштів для оплати іншого продукту

Не пізніше 2 (двох) місяців з дати здійснення платежу, Ви маєте право звернутися з запитом зарахувати сплачені кошти в рахунок оплати будь-якого іншого нашого продукту (Послуги). Якщо вартість придбаного товару є більшою, ніж розмір внесеної Вами суми (депозиту), Ви зобов’язуєтеся доплатити різницю
до початку надання Послуг. Якщо сума депозиту перевищує вартість замовленого продукту, різниця вартості не повертається.
Для дотримання встановленого терміну, Ви повинні повідомити нас в порядку, встановленому для оформлення запиту на повернення.

Закінчення періоду відмови

У разі, якщо Послуги були надані в повному обсязі, до закінчення терміну відмови (наприклад: Ви вже отримали доступ до всіх уроків і матеріалів, унікальне посилання-доступ до тестування) і/або до моменту отримання запиту на повернення, повернення грошових коштів не здійснюється.
У разі отримання запиту на повернення (відмови від послуг) з порушенням встановлених термінів відмови, повернення грошових коштів не здійснюється.

12. ПРАВО НА ВИКОРИСТАННЯ КОНТЕНТУ My Prof Way

Залежно від замовлених послуг або придбаного Вами пакету послуг, Ви отримуєте доступ до певного контенту (інформаційних та навчальних матеріалів), авторські та суміжні права на який захищені або в будь-якому випадку належать нам, незалежно від факту реєстрації та території їх дії.
Ми надаємо Вам неексклюзивне непередаване право (обмежену ліцензію) на використання контенту в некомерційних цілях на умовах цієї угоди на весь термін надання послуг, якщо інше не передбачено умовами пакету участі або підписки.
Ви попереджені, що фотозйомка, аудіо-, відео-запис процесу навчання (семінарів, майстер-класів, вебінарів і заходів з живою участю) суворо заборонено. У разі порушення цієї вимоги, Ви не будете допущені до отримання послуг.

Використання інтелектуальної власності

Усі матеріали, розміщені на сайті www.myprofway.com та інших сайтах проекту, а також матеріали, надані Вам в ході надання платних послуг (контент) є об’єктом авторського права, виключні права на використання якого належать My Prof Way.
Право використання контенту та матеріалів, що входять до складу сайту або є отриманими в процесі надання Послуг, обмежене використанням контенту в особистих некомерційних цілях і не допускається в інших випадках.
Копіювання, модифікація, повне або часткове використання, публічне відтворення і поширення матеріалів, розміщених на сайті, або наданих користувачеві в ході надання платних послуг, так само як і використання контенту в комерційних цілях, без письмового дозволу правовласника, суворо заборонено і переслідується по закону.
Знак для товарів і послуг, його зображення, а також торгівельне найменування «My Prof Way» належать нам. Усі права захищені.
Ви погоджуєтесь не відтворювати, не дублювати, не копіювати, не продавати, не обмінювати і не перепродавати Послуги в будь-яких цілях, якщо право на це не було надано Вам правовласником в окремому письмовому договорі, а також не використовувати інші об’єкти інтелектуальної власності без нашої письмової згоди.
Будь-яке порушення авторських та суміжних прав переслідується відповідно до законодавства країни надання послуг та міжнародного законодавства, і тягне за собою настання цивільної, адміністративної та кримінальної відповідальності.