запрошуємо стати нашим експертом 

My Prof Way - простір для росту професіоналізму та самореалізації, де кожен може стати тим, ким насправді хоче

У чому фішка:

Місія простору My Prof Way - створювати можливості для успішної професійної самореалізації за рахунок ефективного обміну досвідом, знаннями та інструментами.

Для Учасників - доступ до унікальних знань та досвіду успішних профі в зручному сучасному форматі за привабливою ціною з гарантованим результатом.

Для Експертів - можливість ділитися знаннями, впливати на розвиток інших, отримувати пасивний дохід без додаткових витрат часу і сил.

Можливості співтворчості на сьогодні

Оберіть те, що Вам цікаво зараз

самореалізація на 100%

ОСВІТНІЙ ПРОЕКТ

СТАРТ ПРОДАЖІВ - вересень 2019.

ДЛЯ КОГО -  для спеціалістів та менеджерів, бажаючих стати профі, ефективно управляти власною кар'єрою та створити стиль життя. 

ЕКСПЕРТИ - справжні профі з успішних бізнесів, у т.ч. CEO, HR-директори,  директори напрямків рівня Board і Board-1, мега-тренери.

ТЕМИ:
• Самовизначення, профорієнтація, формула вибору професії та типу кар'єри, рольові моделі (найманий працівник, фрі-лансер, власник бізнесу, інвестор, блогер)
• Навички управління власною кар'єрою, стратегії прийняття кар'єрних рішень, свідома побудова власного професійного шляху, зміна професійної діяльності або рольової моделі
• Як знайти роботу за кордоном
• За гранню кар'єри  - чи є життя "після кар'єри", пастки експертності
• Як працюють компанії зсередини (функції, ролі, посади) в різних галузях, як обрати найкращу роботу для себе
• Самомаркетинг - позиціонування (у т.ч. перетворення мінусів на плюси), резюме, методи просування себе на ринку праці, погляд на своє резюме у довготерміновій перспективі, як отримати запрошення на співбесіду
• Співбесіда - як успішно пройти співбесіду та отримати бажану роботу, як провести переговори про зарплату та інші умови співпраці
• Відкриття внутрішніх ресурсів - діагностика та пропрацьовка внутрішніх обмежень, що заважають професійній реалізації (самокоучінг, самомотивація, планування власного життя (колесо балансу + ін.)), розвиток впевненості у собі та підвищення самооцінки, анти-стресс – як не «згоріти» на роботі 
• Ефективні комунікації в корпорації – як досягати цілей всередині колективу, компанії, групи, вести переговори з керівництвом про власне  кар'єрне просування, розвиток політичного інтелекту, розвиток емоційного інтелекту
• Розвиток лідерських якостей та менеджерських навичок (неформальне лідерство, створення драйву і командного духу в колективі, управлінські навички, лідерські якості)
• Інші теми

new HR / Просто про HR 

ОСВІТНІЙ ПРОЕКТ

СТАРТ ПРОДАЖІВ - січень 2020.

ДЛЯ КОГО - для HR-спеціалістів, бажаючих стати HR-директорами.

ЕКСПЕРТИ - HR-директори успішних бізнесів, CEO, директори напрямків рівня Board і Board-1, мега-тренери.

ТЕМИ:
• "Просто про HR" - як все працює (задачі HR, ролі HR, замовники HR, HR-стратегія, HR-процеси, HR-політики, HR-маркетинг,  автоматизація, SMM)
• HR-проекти та управління змінами 
• Talent management
• Engagement vs Productivity
• Інструменти внутрішніх та зовнішніх HR-комунікацій
• Розвиток команд та внутрішнього лідерства
• HR-етика
• HR-brand development vs Cost management
• HR-фінанси, дослідження та аналітика
• Інші теми

Як це працює


Ви обираєте проекти і теми

Ви можете обрати теми і тематичні блоки з тих, що запропоновані, або запропонувати власні в рамках тематики проекту. Єдине правило - обирайте теми, які Вам дійсно подобаються і Вам хотілося б поділитися знаннями та досвідом з даної тематики.

створення експертного контенту

Формати контенту:
- відео (фільм або вебінар) 15-30 хвилин, 
- домашні завдання (+скрипти для перевірки),
- текстові та презентаційні матеріали.
В залежності від об'єму - розкривається одна тема або тематичний блок (серія 2-5 відео-уроків або презентацій).
Відео може бути, як у форматі синхрону (експерт в кадрі), так і презентація з закадровим голосом експерта чи комбінований варіант.

му упаковуємо ваш контент у цілісну програму

Наша команда допомагає упакувати Ваш контент у сучасний освітній продукт та створює цілісну програму навчання з внутрішніми мотиваційними інструментами для того, щоб учасники отримали максимальний результат. 
Програма наповнюється динамічно, тобто контент постійно розширюється та доповнюється, тому Ви можете оновляти своі курси та додавати нові уроки і модулі. 

ми організуємо просування та продажі програми і перераховуємо вам комісійні

Ми самостійно організуємо рекламу та продажі. За результатами продажів та проходження курсів виплачуємо Вам бонуси, розраховані в залежності від кількості учасників програми та внутрішнього рейтингу курсу. При бажанні, Ви можете отримати доступ до спілкування з аудиторією та отримувати зворотній зв'язок по Вашому курсу/уроку.  Вітаються Ваші ідеї щодо співтворчості в інших напрямках

ОБРАТИ, кудИ пІти ВЧИТИСЯ

Проект для старшокласників та їх батьків. Профорієнтація, вибір спеціальності, підтримка вступу. Інструменти: тестування за міжнародною методикою, консультація, групова та індивідуальна підтримка при вступі, вебінари, навчальні курси. 
www.myprofway.com/teenager

Знайти рОботу МРІЇ


Проект для тих, хто хоче вперше знайти або змінити теперішню роботу. Профорієнтаційне тестування за міжнародною методикою і консультація, позиціонування, аудит або розробка резюме, самомаркетинг, підготовка до співбесід, вебінари, навчальні курси.

ПОКРАЩИТИ свІЙ стиль ЖИТТЯ

Проект для тих, хто прагне до самореалізації, хоче підвищити дохід, покращити якість життя. Тестування, консультації, коучінг та навчальні програми, що допомагають зрозуміти бажану картину майбутнього, спланувати подальші кроки та реалізувати власний професійний шлях.

ЗАПРОСИТИ КОЛЕГ дІлитИся знанНями ТА ДОСВІДОМ

Для експертів, готових ділитися досвідом та знаннями зі світом, розширяти професійну спільноту, залучати колег в співтворчість.

Наше Експертське Кредо для Клієнтів

Якщо Вам Відгукаються Наші Думки - Запрошуємо в Команду!

Ми - команда професіоналів, яка постійно розширюється. Тут кожен ділиться тільки тим, у чому він є дійсно гуру. Професіоналізм - частина нашого ДНК. Нам подобається створювати якісні інформаційні продукти, впливати на розвиток людей та бізнесів.

My Prof Way - простір, де кожен може отримати максимум з перших рук за рахунок оптимального формату, екологічності підходів та найкращого контенту від експертів-практиків.

Тут Ви отримаєте тільки те, що ми перевірили на практиці. Якщо Ви зустрічали щось більш ефективне, ніж те, що пропонуємо ми, напишіть нам - і ми вивчимо ці інструменти і додамо їх до наших програм.

Ми хочемо, щоб нас оточувало якнайбільше професіоналів своєї справи. Тоді жити стане цікавіше і радісніше.

Приєднюйтесь!

Подати заявку експерта

Внесіть, будь ласка, контакти і теми, якими Вам хотілося б поділитись

Заповнюючи поля, Ви приймаєте політику конфіденційності та публічний договір

Ознайомитись


ФОП «Скиба Олена Сергіївна»
Реєстраційний номер 2829806367

АДРЕСА: 79040, Україна, м.Львів,
вул. Патона, 6А/70

Тел. представника в Україні:
+380 (67) 370 11 19
info.myprofway@gmail.com